UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

heh, lepiej późno niż wcale... ; ) wg. nadwornego straszącego jasnowidza Jaskowskiego III światowa się właśnie rozpoczęła... a tu mamy plan na pierwszy schron! Trzeba przełożyć te globalne plany po-epsztajonwych elit - wojny u nas nie może być przez min.80 lat, bo inaczej chłopaki się nie wyrobią z przygotowaniem schronów dla 20 % mieszkańców; D... a można było np. nie zasypywać istniejących gotowych schronów, jak te w centrum - o czym pisałem także X lat temu, gdy je zasypywali, że będziecie tego żałować myślący-inaczej włodarze ze współczynnikiem IQ ślimaka winniczka :( jeśli ten pięknie rozwijający się kraj (głównie dzięki mocno pracującym i pomysłowym ludziom) będzie dalej tak zarządzany przez te pseudo-elity i resortowe dzieci różnych agentur - to patrząc strategicznie przy ewentualnym konflikcie trzeba jak najszybciej wywiesić białe flagi i przepuszczać z uśmiechem i kwiatami przechodzące armie, by lepiej im nie przeszkadzać w dojściu do kolejnego przeciwnika.

2084