UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Elblążanka,jeszcze - Tylko to nie jest tak, że hen hen daleko są konkretne zakłady pracy. Te konkretne zakłady pracy jak to nazywasz to jakieś organizacje pracy, to też jakaś produkcja, taśma, III zmianowość. Odległość. Dojazdy. Gdańsk / Warszawa tak samo szuka ludzi do Żabki, Dino i Biedronki nic oryginalnego. Nic ciekawego taka praca jest i tutaj. Fakt jest taki, że Urząd Pracy jest ułomny, tablica ogłoszeń i koniec kropka. Staże to tam dla swoich trzymają. Spójrz na to inaczej. Dofinansowanie na własną firmę na to UP ma duże środki. Ulga na start i 6msc bez ZUS a dalej 24msc na małym ZUS. Da się być samemu dla siebie pracownikiem i szefem. Kwestia pomysłu i odwagi.

Darecki42