UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Widać dalej głupole licytują się (z przekonania lub dla pieniędzy), za czyich rządów jak było. I każdy z nich chce aby jego racja była "mojsza" od "najmojszej". Postępując dokładnie tak, jak zaplanowali to dla nich ci, którzy mają z takiej sytuacji apanaże. "Gratuluję" ślepoty i głupoty (jeśli z przekonań) oraz samopoczucia (jeśli za kasę). Czy tak, czy siak: Dno dna!!!
A idźcie wy wszyscy w...