32
07.03.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To prawda fajtłapy..... Ale to tak skromnie. Policja w tych czasach to przedszkole. Takie broszki
(2026.03.08)
Ale to jest ulica płk. DĄBKA.... A NIE Jana Pawła II. Co za rzetelność informacji.
(2026.03.08)

info

0  
  6
Auta przeczytały komentarze pod artykułem. Widząc ich poziom spłonęły z żenady i wstydu.
StrazakSam (2026.03.08)

info

2  
  4
Bmw to raczej egr wadliwy był.
Szkoda (2026.03.08)

info

0  
  4
Policja? To coś takiego w ogóle w tym krsju istnieje? Nie zdarzyło mi się jeszcze nawet z daleka zobaczyć. To, co nosi takie miano to raczej "nic nie mogę, nic nie wiem, nic nie potrafię". Przedstawiciele tej "nic nie mogę..... " wielbłąda by noe zobaczyli na dziedzińcu galerii, a gdzie dopiero podpalacza czy innego przestępcę....
cogitans_ (2026.03.08)
Zwykle to BMW... przypadek? Słabe auto chyba...
Wstyd (2026.03.08)
Mają, mają. Moje i 3 inne spłonęły na parkingu parę lat temu bo ktoś BMW Mołotowem potraktował... To nie teoria spiskowa to fakt.
Upsss (2026.03.08)
Kupyjcie elektryki, mniej się palą
yaris. (2026.03.08)

info

0  
  1
Tam pracuje żona strażaka a ten się nudzi w domu
(2026.03.09)

info

1  
  0
nieźle napisali, że drugie spłonęło częściowo.. no to całe szczęście, że nie całkowicie jak to pierwsze, właściciel pewnie się ucieszył..
(2026.03.09)

info

2  
  0