A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To prawda fajtłapy..... Ale to tak skromnie. Policja w tych czasach to przedszkole. Takie broszki
Ale to jest ulica płk. DĄBKA.... A NIE Jana Pawła II.
Co za rzetelność informacji.
Auta przeczytały komentarze pod artykułem. Widząc ich poziom spłonęły z żenady i wstydu.
Bmw to raczej egr wadliwy był.
Policja? To coś takiego w ogóle w tym krsju istnieje? Nie zdarzyło mi się jeszcze nawet z daleka zobaczyć. To, co nosi takie miano to raczej "nic nie mogę, nic nie wiem, nic nie potrafię". Przedstawiciele tej "nic nie mogę..... " wielbłąda by noe zobaczyli na dziedzińcu galerii, a gdzie dopiero podpalacza czy innego przestępcę....
Zwykle to BMW... przypadek? Słabe auto chyba...
Mają, mają. Moje i 3 inne spłonęły na parkingu parę lat temu bo ktoś BMW Mołotowem potraktował... To nie teoria spiskowa to fakt.
Kupyjcie elektryki, mniej się palą
Tam pracuje żona strażaka a ten się nudzi w domu
nieźle napisali, że drugie spłonęło częściowo.. no to całe szczęście, że nie całkowicie jak to pierwsze, właściciel pewnie się ucieszył..