UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Policja? To coś takiego w ogóle w tym krsju istnieje? Nie zdarzyło mi się jeszcze nawet z daleka zobaczyć. To, co nosi takie miano to raczej "nic nie mogę, nic nie wiem, nic nie potrafię". Przedstawiciele tej "nic nie mogę..... " wielbłąda by noe zobaczyli na dziedzińcu galerii, a gdzie dopiero podpalacza czy innego przestępcę....
cogitans_