Wybrany wątek opinii

Przecież to fajtłapy, pierwsza lepsza julka ich nagrywa i chlop żegna się z robotą
(2026.03.08)
To prawda fajtłapy..... Ale to tak skromnie. Policja w tych czasach to przedszkole. Takie broszki
(2026.03.08)
Policja? To coś takiego w ogóle w tym krsju istnieje? Nie zdarzyło mi się jeszcze nawet z daleka zobaczyć. To, co nosi takie miano to raczej "nic nie mogę, nic nie wiem, nic nie potrafię". Przedstawiciele tej "nic nie mogę..... " wielbłąda by noe zobaczyli na dziedzińcu galerii, a gdzie dopiero podpalacza czy innego przestępcę....
cogitans_ (2026.03.08)
Powrót do komentarzy