Wybrany wątek opinii
Przecież to fajtłapy, pierwsza lepsza julka ich nagrywa i chlop żegna się z robotą
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
To prawda fajtłapy..... Ale to tak skromnie. Policja w tych czasach to przedszkole. Takie broszki
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Policja? To coś takiego w ogóle w tym krsju istnieje? Nie zdarzyło mi się jeszcze nawet z daleka zobaczyć. To, co nosi takie miano to raczej "nic nie mogę, nic nie wiem, nic nie potrafię". Przedstawiciele tej "nic nie mogę..... " wielbłąda by noe zobaczyli na dziedzińcu galerii, a gdzie dopiero podpalacza czy innego przestępcę....
Do moderacji
Odpowiedz
0
1