UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak wyjaśnią, jak spalenie się wysypiska śmieci. Jakim zakutym trzeba być, aby nie wiedzieć, kto na jakich stołkach siedział i za co brał duże pieniądze co miesiąc. Mafia w Elblągu ma się dobrze.
Tak wyjaśnią, jak spalenie się wysypiska śmieci. Jakim zakutym trzeba być, aby nie wiedzieć, kto na jakich stołkach siedział i za co brał duże pieniądze co miesiąc. Mafia w Elblągu ma się dobrze.