UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Obywatelu broń się sam. Zakładać monitoringi dzielnicowe. Wyrabiać pozwolenia na broń i dbać o swoje. A kryminaliści mają się bać.
Obywatelu broń się sam. Zakładać monitoringi dzielnicowe. Wyrabiać pozwolenia na broń i dbać o swoje. A kryminaliści mają się bać.