UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Obywatelu broń się sam. Zakładać monitoringi dzielnicowe. Wyrabiać pozwolenia na broń i dbać o swoje. A kryminaliści mają się bać.


Anuluj