UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Latka lecą. Kto inny teraz nosi teczkę i robi za pachołka. Jak swego czasu Wilk usługiwał Krasulskiemu. Kazali startować na Prezydenta Elbląg to startował. Ław poselskich się doczekał. Młody ma ten sam cel. Na plecach starej gwardii wjechać na Wiejską. Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka. Tak będzie.