50
26.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@pozytywny-elblążanin - Ty tak POwaznie czy dla jaj? Aktualnie mamy ekipe rzadzaca na poziomie tego odwolanego dziadostwa z roku 2013.Nawet czesc ludzi ta sama sterowani przez tych samych oficerow prowadzacych. Nie maja zadnego pomyslu, zadnej wizji na to miasto. Kompletnie nic nie robia. Miasto upada, rosnie bezrobocie, wszelki rozwoj zatrzymali na zlosc PIS. Glosno to dopiero bedzie jak zaraz po krakowie padnie kolejny bastion KO.
powiew wiosny (2026.02.27)
Spalarnia? A po co. Lepiej gora smieci byc zasypanym. Poza tym, to zbyt sko. plikowane rozwiazanie. Komu w UM by sietam chcialo analuzowac taki projekt.....
Kosynier (2026.02.27)

info

0  
  0
W ramach finansowania SAFE mogłaby powstać ulica WSCHODNIA łącząca strzelnicę i jednostkę na Łęczyckiej z jednostką wojskową na Królewieckiej.
WSCHODNIA (2026.02.28)
@powiew wiosny - Panu po dziękujemy jak się nie podoba to wypad z Elbląga
(2026.03.01)
Próbny rozruch już był
(2026.03.02)

info

1  
  0
Lepiej kopać doły.
Robal (2026.03.03)

info

0  
  0
Ale my mamy Pomnik Suwerenności i Porto Śwista Wiatr. Prezenty od Kaczystanu. A ciepło nie jest miejskie, tylko prywatno-miejskie. Po prostu potrafią się dogadać, a nie pluć na siebie jak dzieci. Wiedzą co jest naprawdę potrzebne.
entuzjasta (2026.03.04)
i tak pewnie nic nie zrobią... Zresztą nawet ten pożar jest mi troche podejrzany ale no cóż jak ktoś kto nie ma nic do tego ma płacić swoją szczeke to lepiej zeby zostalo tak jak jest.
qwertyuiopq (2026.03.05)

info

0  
  0
Kto jest odpowie za zaniżoną kwotę na którą była sortownia ubezpieczona??? o tym nikt nie mówi a UM zaoszczedził i nic dziwnego, że środków na odbudowę brak. Kto jest odpowiedzialny za ten szwindel?
sąsiad z góry (2026.03.06)

info

1  
  0
@Ktoś mało ważny - I nic nie wiedzący!
(2026.03.10)