UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

i tak pewnie nic nie zrobią... Zresztą nawet ten pożar jest mi troche podejrzany ale no cóż jak ktoś kto nie ma nic do tego ma płacić swoją szczeke to lepiej zeby zostalo tak jak jest.

qwertyuiopq

Anuluj