UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Spalarnia? A po co. Lepiej gora smieci byc zasypanym. Poza tym, to zbyt sko. plikowane rozwiazanie. Komu w UM by sietam chcialo analuzowac taki projekt.....
Kosynier
Spalarnia? A po co. Lepiej gora smieci byc zasypanym. Poza tym, to zbyt sko. plikowane rozwiazanie. Komu w UM by sietam chcialo analuzowac taki projekt.....
Kosynier