UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Spalarnia? A po co. Lepiej gora smieci byc zasypanym. Poza tym, to zbyt sko. plikowane rozwiazanie. Komu w UM by sietam chcialo analuzowac taki projekt.....

Kosynier

Anuluj