UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@pozytywny-elblążanin - Ty tak POwaznie czy dla jaj? Aktualnie mamy ekipe rzadzaca na poziomie tego odwolanego dziadostwa z roku 2013.Nawet czesc ludzi ta sama sterowani przez tych samych oficerow prowadzacych. Nie maja zadnego pomyslu, zadnej wizji na to miasto. Kompletnie nic nie robia. Miasto upada, rosnie bezrobocie, wszelki rozwoj zatrzymali na zlosc PIS. Glosno to dopiero bedzie jak zaraz po krakowie padnie kolejny bastion KO.

powiew wiosny

Anuluj