A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Durny wpis elbląskiego leminga, bezrobocie rośnie, ceny mieszkań to kosmos już nie mówiąc o cenach w sklepach.. włącz myślenie!
Beznadziejne to GE. Skompromitowali się demontażem dochodowego biznesu. Teraz poszukują ludzi do pracy
@okoniowaty - Ależ z pana odezwał się "rekruter", naprawdę?
Firma GE zdemolowała biznes kupiony od Alstom. Dokonała tego rękami lokalnego managementu
GE zwolniło w Elblągu 800 osób. Nie liczcie tylko odlewni. Zdemontowali cały biznes, a raczej zdemolowali go. A teraz poszukuja ludzi?
Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.
Na odwrót to ty człowieku powinieneś włączyć myślenie, chyba jednak nie chodzisz po zakupy? A o inflacji nie wspominasz - przed 2023 rokiem dwucyfrowa - 14,4 %, a obecnie jednocyfrowa - 3,6%, no i co?
Globalizacja daje szanse
Korporacja... debilny system, który działa w dokładnie taki sposób. Nabierają ludzi ponad zapotrzebowanie, potem zwalniają, bo budżet za mały. I tak dalej.
Ruch w interesie. To normalne. Nie ma już czasów że 30 lat w jednej firmie się pracuje