96
23.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Durny wpis elbląskiego leminga, bezrobocie rośnie, ceny mieszkań to kosmos już nie mówiąc o cenach w sklepach.. włącz myślenie!
(2026.02.23)
Beznadziejne to GE. Skompromitowali się demontażem dochodowego biznesu. Teraz poszukują ludzi do pracy
(2026.02.23)
@okoniowaty - Ależ z pana odezwał się "rekruter", naprawdę?
(2026.02.23)
Firma GE zdemolowała biznes kupiony od Alstom. Dokonała tego rękami lokalnego managementu
(2026.02.23)

info

41  
  2
GE zwolniło w Elblągu 800 osób. Nie liczcie tylko odlewni. Zdemontowali cały biznes, a raczej zdemolowali go. A teraz poszukuja ludzi?
(2026.02.23)

info

47  
  2
Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.
(2026.02.23)

info

17  
  0
Na odwrót to ty człowieku powinieneś włączyć myślenie, chyba jednak nie chodzisz po zakupy? A o inflacji nie wspominasz - przed 2023 rokiem dwucyfrowa - 14,4 %, a obecnie jednocyfrowa - 3,6%, no i co?
okkj (2026.02.23)
Globalizacja daje szanse
(2026.02.23)

info

1  
  6
Korporacja... debilny system, który działa w dokładnie taki sposób. Nabierają ludzi ponad zapotrzebowanie, potem zwalniają, bo budżet za mały. I tak dalej.
korpo_srorpo (2026.02.23)

info

10  
  3
Ruch w interesie. To normalne. Nie ma już czasów że 30 lat w jednej firmie się pracuje
(2026.02.23)

info

9  
  7