UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

GE zwolniło w Elblągu 800 osób. Nie liczcie tylko odlewni. Zdemontowali cały biznes, a raczej zdemolowali go. A teraz poszukuja ludzi?


Anuluj