UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
GE zwolniło w Elblągu 800 osób. Nie liczcie tylko odlewni. Zdemontowali cały biznes, a raczej zdemolowali go. A teraz poszukuja ludzi?
GE zwolniło w Elblągu 800 osób. Nie liczcie tylko odlewni. Zdemontowali cały biznes, a raczej zdemolowali go. A teraz poszukuja ludzi?