Wybrany wątek opinii
Nie ma już tylu ludzi w Elblągu z takim wykształceniem oraz fachowców do takiej roboty. Nie znajdą chętnych.
Do moderacji
Odpowiedz
80
8
Oni nie szukają z wykształceniem, oni szukają takich których przyuczać będą. Ma być pracownik tani, który nie koniecznie wie co robi, ale ma wykonywać wyuczone zachowania. A jak natrafi problemy nie koniecznie będzie wiedział jak sobie z nimi poradzić.
Do moderacji
Odpowiedz
48
18
@okoniowaty - Ależ z pana odezwał się "rekruter", naprawdę?
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@okoniowaty - To się nazywa operator produkcji. Ma umieć pracować zgodnie z instrukcją i nie musi rozumieć po co...
Do moderacji
Odpowiedz
6
2