Wybrany wątek opinii

Nie ma już tylu ludzi w Elblągu z takim wykształceniem oraz fachowców do takiej roboty. Nie znajdą chętnych.
(2026.02.23)
Oni nie szukają z wykształceniem, oni szukają takich których przyuczać będą. Ma być pracownik tani, który nie koniecznie wie co robi, ale ma wykonywać wyuczone zachowania. A jak natrafi problemy nie koniecznie będzie wiedział jak sobie z nimi poradzić.
okoniowaty (2026.02.23)
@okoniowaty - Ależ z pana odezwał się "rekruter", naprawdę?
(2026.02.23)
@okoniowaty - To się nazywa operator produkcji. Ma umieć pracować zgodnie z instrukcją i nie musi rozumieć po co...
Wojtek.1 (2026.02.23)
Powrót do komentarzy