UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Korporacja... debilny system, który działa w dokładnie taki sposób. Nabierają ludzi ponad zapotrzebowanie, potem zwalniają, bo budżet za mały. I tak dalej.
korpo_srorpo
Korporacja... debilny system, który działa w dokładnie taki sposób. Nabierają ludzi ponad zapotrzebowanie, potem zwalniają, bo budżet za mały. I tak dalej.
korpo_srorpo