UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Korporacja... debilny system, który działa w dokładnie taki sposób. Nabierają ludzi ponad zapotrzebowanie, potem zwalniają, bo budżet za mały. I tak dalej.

korpo_srorpo

Anuluj