A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jeszcze więcej ich tu nasprowadzajcie. Będzie lepiej na pewno.
@Czołem Wielkiej Polsce - O jakiej prawicy mowa?w Polsce nie ma prawicy. sa złodzieje z PiSu i oszołomy z konfederacji.
@Patrioci z pis - No i o co ci chodzi? Obiektywnie rzecz biorąc, jeśli wierzyć temu co tu przytoczyłaś/eš, przewozili ich z punktu A do punktu Z i żaden z transportowanych nie pozostał na terenie PL.
@Takie buty - Chodzi o to, że uważacie się za obrońców Europy przed imigrantami, a część z was sama tych imigrantów przewozi. Mówicie, jak to jest źle na Zachodzie, a jest źle m. in. dzięki części obrońców granic. Do tego narażacie kraj na cofnięcie tych ludzi do Polski, a przecież mówicie, że ich w Polsce nie chcecie. Jeśli dalej nie rozumiesz tej hipokryzji, to zrzeknij się praw wyborczych dla dobra nas wszystkich.
@Irek Szaf - A do Włoch ten co uciekł to jak się nazywa, ten taki złodziej z wielką głową, zaprzyjaźniony z obecną władzą ?
- To są biedni ludzie i trzeba ich wpuścić / wpuścić wszystkich a później się zobaczy... = PO nie przemyca PO wpuszcza wszystkich jak leci.
Pewno patrioci z panem na ustach - czyli cwaniaki
I tak nie macie oszuści szans z PO, nawet z hordą NAIWNIAKÓW