30
21.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jeszcze więcej ich tu nasprowadzajcie. Będzie lepiej na pewno.
Siostry wielkiej lagi (2026.02.22)

info

7  
  2
Obrońcy granic przemycaja ludzi
Patrioci z pis (2026.02.22)
Polak z bogiem na ustach jest często hipokrytą
Obrońcy granic z krzyżem (2026.02.22)

info

6  
  4
@Czołem Wielkiej Polsce - O jakiej prawicy mowa?w Polsce nie ma prawicy. sa złodzieje z PiSu i oszołomy z konfederacji.
(2026.02.22)
@Patrioci z pis - No i o co ci chodzi? Obiektywnie rzecz biorąc, jeśli wierzyć temu co tu przytoczyłaś/eš, przewozili ich z punktu A do punktu Z i żaden z transportowanych nie pozostał na terenie PL.
Takie buty (2026.02.22)
@Takie buty - Chodzi o to, że uważacie się za obrońców Europy przed imigrantami, a część z was sama tych imigrantów przewozi. Mówicie, jak to jest źle na Zachodzie, a jest źle m. in. dzięki części obrońców granic. Do tego narażacie kraj na cofnięcie tych ludzi do Polski, a przecież mówicie, że ich w Polsce nie chcecie. Jeśli dalej nie rozumiesz tej hipokryzji, to zrzeknij się praw wyborczych dla dobra nas wszystkich.
(2026.02.22)
@Irek Szaf - A do Włoch ten co uciekł to jak się nazywa, ten taki złodziej z wielką głową, zaprzyjaźniony z obecną władzą ?
Sroka (2026.02.22)
- To są biedni ludzie i trzeba ich wpuścić / wpuścić wszystkich a później się zobaczy... = PO nie przemyca PO wpuszcza wszystkich jak leci.
(2026.02.22)
Pewno patrioci z panem na ustach - czyli cwaniaki
(2026.02.22)

info

2  
  5
I tak nie macie oszuści szans z PO, nawet z hordą NAIWNIAKÓW
(2026.02.22)