Wybrany wątek opinii
- To są biedni ludzie i trzeba ich wpuścić / wpuścić wszystkich a później się zobaczy... = PO nie przemyca PO wpuszcza wszystkich jak leci.
Do moderacji
Odpowiedz
8
8
I tak nie macie oszuści szans z PO, nawet z hordą NAIWNIAKÓW
Do moderacji
Odpowiedz
3
9