Wybrany wątek opinii

- To są biedni ludzie i trzeba ich wpuścić / wpuścić wszystkich a później się zobaczy... = PO nie przemyca PO wpuszcza wszystkich jak leci.
(2026.02.22)
I tak nie macie oszuści szans z PO, nawet z hordą NAIWNIAKÓW
(2026.02.22)
Powrót do komentarzy