UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Takie buty - Chodzi o to, że uważacie się za obrońców Europy przed imigrantami, a część z was sama tych imigrantów przewozi. Mówicie, jak to jest źle na Zachodzie, a jest źle m. in. dzięki części obrońców granic. Do tego narażacie kraj na cofnięcie tych ludzi do Polski, a przecież mówicie, że ich w Polsce nie chcecie. Jeśli dalej nie rozumiesz tej hipokryzji, to zrzeknij się praw wyborczych dla dobra nas wszystkich.