Wybrany wątek opinii

W 12 lutego powinni im zrobic lewatywę
(2026.02.21)
Za półtora roku będą uciekać do Niemiec i Brukseli. Wygra prawica.
Czołem Wielkiej Polsce (2026.02.21)
@Czołem Wielkiej Polsce - O jakiej prawicy mowa?w Polsce nie ma prawicy. sa złodzieje z PiSu i oszołomy z konfederacji.
(2026.02.22)
@Czołem Wielkiej Polsce - Tu w Polsce nie ma żadnej prawdziwej prawicy, tylko podszywający się oszuści i złodzieje liczący wyłącznie na życie na czyjś koszt. Popierani przez urobionych, żyjących w amoku naiwnych ludzi, którzy jeszcze do niedawna nie wiedzieli co to głosowanie. Lecz cwaniackie radio i TV ich nauczyło. Teraz cwaniaki tryumfują.
(2026.02.22)
@Czołem Wielkiej Polsce - "Za półtora roku będą uciekać do Niemiec i Brukseli" - Jak obecni przestępcy i cwaniacy dorwą się do władzy głosami naiwnych, pewnie tak. Polska, to nie będzie już miejsce dla uczciwych ludzi.
Netkot (2026.02.22)
i tacy thebille jak ty....
(2026.02.23)
Powrót do komentarzy