Wybrany wątek opinii
W 12 lutego powinni im zrobic lewatywę
Do moderacji
Odpowiedz
10
4
Za półtora roku będą uciekać do Niemiec i Brukseli. Wygra prawica.
Do moderacji
Odpowiedz
23
33
@Czołem Wielkiej Polsce - O jakiej prawicy mowa?w Polsce nie ma prawicy. sa złodzieje z PiSu i oszołomy z konfederacji.
Do moderacji
Odpowiedz
10
6
@Czołem Wielkiej Polsce - Tu w Polsce nie ma żadnej prawdziwej prawicy, tylko podszywający się oszuści i złodzieje liczący wyłącznie na życie na czyjś koszt. Popierani przez urobionych, żyjących w amoku naiwnych ludzi, którzy jeszcze do niedawna nie wiedzieli co to głosowanie. Lecz cwaniackie radio i TV ich nauczyło. Teraz cwaniaki tryumfują.
Do moderacji
Odpowiedz
7
4
@Czołem Wielkiej Polsce - "Za półtora roku będą uciekać do Niemiec i Brukseli" - Jak obecni przestępcy i cwaniacy dorwą się do władzy głosami naiwnych, pewnie tak. Polska, to nie będzie już miejsce dla uczciwych ludzi.
Do moderacji
Odpowiedz
9
5
i tacy thebille jak ty....
Do moderacji
Odpowiedz
3
1