UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Czołem Wielkiej Polsce - O jakiej prawicy mowa?w Polsce nie ma prawicy. sa złodzieje z PiSu i oszołomy z konfederacji.


Anuluj