30
21.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Akcja lepsza niz "Zlapac Przemytnika" w Brooklynie.
(2026.02.22)

info

2  
  1
@Czołem Wielkiej Polsce - Tu w Polsce nie ma żadnej prawdziwej prawicy, tylko podszywający się oszuści i złodzieje liczący wyłącznie na życie na czyjś koszt. Popierani przez urobionych, żyjących w amoku naiwnych ludzi, którzy jeszcze do niedawna nie wiedzieli co to głosowanie. Lecz cwaniackie radio i TV ich nauczyło. Teraz cwaniaki tryumfują.
(2026.02.22)
@Czołem Wielkiej Polsce - "Za półtora roku będą uciekać do Niemiec i Brukseli" - Jak obecni przestępcy i cwaniacy dorwą się do władzy głosami naiwnych, pewnie tak. Polska, to nie będzie już miejsce dla uczciwych ludzi.
Netkot (2026.02.22)
zlodzieje katoprawicowi z każdym tygodniem tracą elektorat...
buk homar włoszczyzna (2026.02.22)
@Irek Szaf - "@bra - Co chrzanisz za głupoty?" - Napisać cokolwiek, byle by na ich korzyść było, nawet zmyślankę
Netkot (2026.02.22)
@Irek Szaf - On pisze jak mu zlecą, to wyznawca pozbawiony mózgu.
(2026.02.22)
no proszę, widlaki sie panosza i u nas, kraj zżarty korupcja i bandyterką... gonić to do siebie....
(2026.02.23)

info

4  
  0
i tacy thebille jak ty....
(2026.02.23)
Jam można 2 osobom zamieszanym w handel ludźmi dać jedynie dozór policyjny i wypuścić wolno? przecież oczywiste że już ich na oczy nie zobaczą.. masakra..
(2026.02.23)

info

2  
  0
Polskie prawo jest za łagodne
kat- na idiotów (2026.02.25)

info

0  
  0