65
20.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zlikwidować 800+ i wszystko z czego żyją cwaniaki niepracujące
(2026.02.20)
@WolneMedia.pl - Dopuśćmy tylko ponownie wyprowadzaczy pieniędzy z PIS i Konfitur i będzie gorzej niż grecki scenariusz
Netkot (2026.02.20)
"Morawiecki znany w światku biznesowym jako "miska ryżu" miał rację" - Wiesz, ale nie pamiętam by kiedykolwiek miał rację.
Netkot (2026.02.20)
Do puki będziemy biernie się przyglądać tak będzie. Żeby zakończyc ten wyzyskujący system wcale nie musimy używac siły. Wystarczy przestać płacić podatki a domek z kart sam się zawali. Ale do tego trzeba mieć odwagę a większość Polaków jej nie ma. No i trzeba zrezygnować z wygody a to już boli wielu.
ccgcf (2026.02.20)
Nie rozumiem, przecież wszystko się zgadza - ten dług narobiły po kolei partie POPiSLDPSL, i dług się tylko kumuluje, zamiast zmniejszać.
WolneMedia.pl (2026.02.20)

info

5  
  9
Wraca Tusk wraca bezrobocie i drożyzna - coraz więcej młodych ludzi bez pracy... a prąd gaz do ogrzewania najdroższy w Europie... i tu żaden psycholog nie POmoże.
(2026.02.20)
Tusk to sprawił, że Polska jeszcze istnieje bo pisaki by dawno do Rosji włączyły nas.
Netkot (2026.02.20)
Przestań kłamać! Gdyby nie Tusk to w mieście nie byłoby 200 bezdomnych a z 1000.Najlepszy Premier Wolnej Polski i za niego nam Polakom żyje się bardzo dobrze a zarazem bardzo bezpiecznie. Tylko PiS z Konfederacją nie chcą programu SAFE i rozwalają Unię od środka każdy to widzi i wie a w wewnętrznych sondażach w partii PiS ma 18% poparcia!!! Tak, tak to ostatnie podrygi Kaczyńskiego w Polsce.
(2026.02.20)
Oj oj oj a miała być taka Tuskolandia oj oj. Jak Tusk krzyczał skończy się PIS - skończy się drożyzna... młodzi uwierzyli a teraz proszą żeby klatek schodowych w blokach nie zamykać. Panie premierze co POszło nie TAK ?
(2026.02.20)
kłamco podły - u spowiedzi byłeś?
Netkot (2026.02.20)