A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zlikwidować 800+ i wszystko z czego żyją cwaniaki niepracujące
@WolneMedia.pl - Dopuśćmy tylko ponownie wyprowadzaczy pieniędzy z PIS i Konfitur i będzie gorzej niż grecki scenariusz
"Morawiecki znany w światku biznesowym jako "miska ryżu" miał rację" - Wiesz, ale nie pamiętam by kiedykolwiek miał rację.
Do puki będziemy biernie się przyglądać tak będzie. Żeby zakończyc ten wyzyskujący system wcale nie musimy używac siły. Wystarczy przestać płacić podatki a domek z kart sam się zawali. Ale do tego trzeba mieć odwagę a większość Polaków jej nie ma. No i trzeba zrezygnować z wygody a to już boli wielu.
Nie rozumiem, przecież wszystko się zgadza - ten dług narobiły po kolei partie POPiSLDPSL, i dług się tylko kumuluje, zamiast zmniejszać.
Wraca Tusk wraca bezrobocie i drożyzna - coraz więcej młodych ludzi bez pracy... a prąd gaz do ogrzewania najdroższy w Europie... i tu żaden psycholog nie POmoże.
Tusk to sprawił, że Polska jeszcze istnieje bo pisaki by dawno do Rosji włączyły nas.
Przestań kłamać! Gdyby nie Tusk to w mieście nie byłoby 200 bezdomnych a z 1000.Najlepszy Premier Wolnej Polski i za niego nam Polakom żyje się bardzo dobrze a zarazem bardzo bezpiecznie. Tylko PiS z Konfederacją nie chcą programu SAFE i rozwalają Unię od środka każdy to widzi i wie a w wewnętrznych sondażach w partii PiS ma 18% poparcia!!! Tak, tak to ostatnie podrygi Kaczyńskiego w Polsce.
Oj oj oj a miała być taka Tuskolandia oj oj. Jak Tusk krzyczał skończy się PIS - skończy się drożyzna... młodzi uwierzyli a teraz proszą żeby klatek schodowych w blokach nie zamykać. Panie premierze co POszło nie TAK ?
kłamco podły - u spowiedzi byłeś?