Wybrany wątek opinii
siedzi sobie ferajna i z uśmiechem na ustach debatuje na temat problemu bezdomności, super, pięknie..
Do moderacji
Odpowiedz
30
16
i żadnych pomysłów, wniosków na przyszłość, nicość...
Do moderacji
Odpowiedz
26
8
W studzience ściekowej mają zorganizować debatę, żeby był klimat. Tak na logikę jak ktoś wybiera wódę to chyba szczęśliwy jest.
Do moderacji
Odpowiedz
1
10
Do puki będziemy biernie się przyglądać tak będzie. Żeby zakończyc ten wyzyskujący system wcale nie musimy używac siły. Wystarczy przestać płacić podatki a domek z kart sam się zawali. Ale do tego trzeba mieć odwagę a większość Polaków jej nie ma. No i trzeba zrezygnować z wygody a to już boli wielu.
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
Najlepsze jest to, że bezdomność to wybór.
Do moderacji
Odpowiedz
4
4