Wybrany wątek opinii

siedzi sobie ferajna i z uśmiechem na ustach debatuje na temat problemu bezdomności, super, pięknie..
(2026.02.20)
i żadnych pomysłów, wniosków na przyszłość, nicość...
boki (2026.02.20)
W studzience ściekowej mają zorganizować debatę, żeby był klimat. Tak na logikę jak ktoś wybiera wódę to chyba szczęśliwy jest.
(2026.02.20)
Do puki będziemy biernie się przyglądać tak będzie. Żeby zakończyc ten wyzyskujący system wcale nie musimy używac siły. Wystarczy przestać płacić podatki a domek z kart sam się zawali. Ale do tego trzeba mieć odwagę a większość Polaków jej nie ma. No i trzeba zrezygnować z wygody a to już boli wielu.
ccgcf (2026.02.20)
Najlepsze jest to, że bezdomność to wybór.
Wybuuuur (2026.02.20)
Powrót do komentarzy