UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przestań kłamać! Gdyby nie Tusk to w mieście nie byłoby 200 bezdomnych a z 1000.Najlepszy Premier Wolnej Polski i za niego nam Polakom żyje się bardzo dobrze a zarazem bardzo bezpiecznie. Tylko PiS z Konfederacją nie chcą programu SAFE i rozwalają Unię od środka każdy to widzi i wie a w wewnętrznych sondażach w partii PiS ma 18% poparcia!!! Tak, tak to ostatnie podrygi Kaczyńskiego w Polsce.


Anuluj