Wybrany wątek opinii
Wraca Tusk wraca bezrobocie i drożyzna - coraz więcej młodych ludzi bez pracy... a prąd gaz do ogrzewania najdroższy w Europie... i tu żaden psycholog nie POmoże.
Do moderacji
Odpowiedz
14
14
Tusk to sprawił, że Polska jeszcze istnieje bo pisaki by dawno do Rosji włączyły nas.
Do moderacji
Odpowiedz
12
13
Przestań kłamać! Gdyby nie Tusk to w mieście nie byłoby 200 bezdomnych a z 1000.Najlepszy Premier Wolnej Polski i za niego nam Polakom żyje się bardzo dobrze a zarazem bardzo bezpiecznie. Tylko PiS z Konfederacją nie chcą programu SAFE i rozwalają Unię od środka każdy to widzi i wie a w wewnętrznych sondażach w partii PiS ma 18% poparcia!!! Tak, tak to ostatnie podrygi Kaczyńskiego w Polsce.
Do moderacji
Odpowiedz
13
12
Bo Tusk to wszystko przywiózł w walizce z Brukseli.
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
Czy ty wiesz co to jest program safe, co za bzdury opowiadasz, kłamcą Tusk wciska nam Polakom kredyty które trzeba spłacać przez 40 lat i nie wiesz jeszcze czy ci pozwolą z tego programu korzystać jeśli nie spełnisz warunków stawianych przez Niemcy, przecież gro środków na bezpieczeństwo, a Niemcy mają nam dyktować skąd kupić broń, brak naszej państwowej decyzyjności, człowieku zastanów się co popierasz, słuchasz tylko wypocin ferujacych przez media kierowane przez Tuska, a jeśli nie czujesz się Polakiem to nie zabieraj glosu
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
Jestem Polakiem i popieram TUSKA, a nie popieram partii oszustów
Do moderacji
Odpowiedz
0
1