Wybrany wątek opinii

Wraca Tusk wraca bezrobocie i drożyzna - coraz więcej młodych ludzi bez pracy... a prąd gaz do ogrzewania najdroższy w Europie... i tu żaden psycholog nie POmoże.
(2026.02.20)
Tusk to sprawił, że Polska jeszcze istnieje bo pisaki by dawno do Rosji włączyły nas.
Netkot (2026.02.20)
Przestań kłamać! Gdyby nie Tusk to w mieście nie byłoby 200 bezdomnych a z 1000.Najlepszy Premier Wolnej Polski i za niego nam Polakom żyje się bardzo dobrze a zarazem bardzo bezpiecznie. Tylko PiS z Konfederacją nie chcą programu SAFE i rozwalają Unię od środka każdy to widzi i wie a w wewnętrznych sondażach w partii PiS ma 18% poparcia!!! Tak, tak to ostatnie podrygi Kaczyńskiego w Polsce.
(2026.02.20)
Bo Tusk to wszystko przywiózł w walizce z Brukseli.
Hahaha (2026.02.20)
Czy ty wiesz co to jest program safe, co za bzdury opowiadasz, kłamcą Tusk wciska nam Polakom kredyty które trzeba spłacać przez 40 lat i nie wiesz jeszcze czy ci pozwolą z tego programu korzystać jeśli nie spełnisz warunków stawianych przez Niemcy, przecież gro środków na bezpieczeństwo, a Niemcy mają nam dyktować skąd kupić broń, brak naszej państwowej decyzyjności, człowieku zastanów się co popierasz, słuchasz tylko wypocin ferujacych przez media kierowane przez Tuska, a jeśli nie czujesz się Polakiem to nie zabieraj glosu
(2026.02.21)
Jak widać po komentarzach dużo ludzi chce powrotu partii która zadłużyła kraj najbardziej w historii. Polak własne dzieci okradnie żeby dostać 13kę
Spadek po pis (2026.02.22)
Jestem Polakiem i popieram TUSKA, a nie popieram partii oszustów
Netkot (2026.02.22)
Powrót do komentarzy