UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do puki będziemy biernie się przyglądać tak będzie. Żeby zakończyc ten wyzyskujący system wcale nie musimy używac siły. Wystarczy przestać płacić podatki a domek z kart sam się zawali. Ale do tego trzeba mieć odwagę a większość Polaków jej nie ma. No i trzeba zrezygnować z wygody a to już boli wielu.
ccgcf