UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do puki będziemy biernie się przyglądać tak będzie. Żeby zakończyc ten wyzyskujący system wcale nie musimy używac siły. Wystarczy przestać płacić podatki a domek z kart sam się zawali. Ale do tego trzeba mieć odwagę a większość Polaków jej nie ma. No i trzeba zrezygnować z wygody a to już boli wielu.
ccgcf