15
17.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To żeś się teraz popisał w komentarzu, inteligent
(2026.02.18)
Tak, widać to opanowanie i zrównoważenie, jak wyprzedzają na autostradach, naciskają przepisowo jadących kierowców, walą lewym pasem po terenach zabudowanych, bo ktoś ich spowalnia. A poza tym słają po krzakach, sikają do butelki i chleją na MOPach. Zwykła praca fizyczna, dla ludzi którzy nie mieli innego pomysłu na siebie. Zwykle byle kto jest w stanie nauczyć się jeździć tą "wielką ciężarówką", nie wymaga to szczególnych umiejętności, stąd tacy a nie inni wsiadają do kabiny. To są legendy, ale tylko częściowo, bo większość szoferów to potwierdza.
tiry_na_tory (2026.02.18)
@tiry_na_tory - Praca dla ludzi miemających pomysłów na siebie to policjant albo strażnik miejski bo tacy nawet gwoździa w deskę nie wbiją, jak pisałem wymądrzać anonimowo potrafią się tylko tchórze, załatwianie się niestety nie wszędzie są toalety w ciężaówkach też niema, chlanie to mit tylko alkocholik będzie wyzywał innych, wyprzedzanie to konieczność kierowców goni czas muszą to robić gdy jakiś wieśniak z zaburzeniami osobowości blokuje drogę, a co do inteligencji tak mam wyższe wykształcenie w przeciwieństwie do ciebie.
(2026.02.18)
opanowany i ZRÓWNOWAŻONY!!! z 2,4 promila :D :D :D :D
(2026.02.18)
Ten konkretny nie zasługuje na pochwałę przeciwnie ale takie przypadki zdarzają się wszędzie. Policjant morduje człowieka na klatce schodowej i jest ok. A poprzednich komentarzach mowa była ogólnie o wszystkich kierowcach gdyby nie oni stanęło by wszystko zastanów się i przestań bredzić.
(2026.02.18)