Wybrany wątek opinii
Ponad dwa promile i kierowanie ciężarówką... przecież ten człowiek mózgu nie ma.
Do moderacji
Odpowiedz
28
0
A który kierowca ma mózg? Daj takiego do pracy biurowej to nawet nie będzie wiedział co wypełnić w rubryce " o sobie ".
Do moderacji
Odpowiedz
1
11
A gdyby ciebie posadzić za kierownicę wielkiej ciężarówki i miałbyś jechać przez kilka krajów w czasie śniegu ślizgawic deszczu wiatru w dzień i w nocy i szarpać się z głupimi ludźmi i z wiecznym polowaniem na ciebie żeby napisać ci jak największy mandat i musiałbyś poradzić sobie z wieloma dokumentami w różnych językach i do tego taki tóman jak ty bredziłby że kierowca nie ma mózgu to dałbyś radę, na pewno nie bo mięka faja a za kierownicą trzeba być twardzielem opanowanym i zrównoważonym. Ps. A jak jesteś kozak to odpisz pogadamy...
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
To żeś się teraz popisał w komentarzu, inteligent
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
Tak, widać to opanowanie i zrównoważenie, jak wyprzedzają na autostradach, naciskają przepisowo jadących kierowców, walą lewym pasem po terenach zabudowanych, bo ktoś ich spowalnia. A poza tym słają po krzakach, sikają do butelki i chleją na MOPach. Zwykła praca fizyczna, dla ludzi którzy nie mieli innego pomysłu na siebie. Zwykle byle kto jest w stanie nauczyć się jeździć tą "wielką ciężarówką", nie wymaga to szczególnych umiejętności, stąd tacy a nie inni wsiadają do kabiny. To są legendy, ale tylko częściowo, bo większość szoferów to potwierdza.
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
@tiry_na_tory - Praca dla ludzi miemających pomysłów na siebie to policjant albo strażnik miejski bo tacy nawet gwoździa w deskę nie wbiją, jak pisałem wymądrzać anonimowo potrafią się tylko tchórze, załatwianie się niestety nie wszędzie są toalety w ciężaówkach też niema, chlanie to mit tylko alkocholik będzie wyzywał innych, wyprzedzanie to konieczność kierowców goni czas muszą to robić gdy jakiś wieśniak z zaburzeniami osobowości blokuje drogę, a co do inteligencji tak mam wyższe wykształcenie w przeciwieństwie do ciebie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
opanowany i ZRÓWNOWAŻONY!!! z 2,4 promila :D :D :D :D
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Ten konkretny nie zasługuje na pochwałę przeciwnie ale takie przypadki zdarzają się wszędzie. Policjant morduje człowieka na klatce schodowej i jest ok. A poprzednich komentarzach mowa była ogólnie o wszystkich kierowcach gdyby nie oni stanęło by wszystko zastanów się i przestań bredzić.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0