Zdarzenie miało miejsce 16 lutego na parkingu przy drodze S7 (Nowe Pole) koło Elbląga. Gdy na miejsce przyjechał policyjny patrol, okazało się, że 49-latek ma 2,4 promila alkoholu w organizmie.
Ciężarowe volvo zostało zabrane na policyjny parking. 49-latek trafił do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwieje, usłyszy zarzuty m.in kierowania w stanie nietrzeźwości. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.