UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ten konkretny nie zasługuje na pochwałę przeciwnie ale takie przypadki zdarzają się wszędzie. Policjant morduje człowieka na klatce schodowej i jest ok. A poprzednich komentarzach mowa była ogólnie o wszystkich kierowcach gdyby nie oni stanęło by wszystko zastanów się i przestań bredzić.