UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak, widać to opanowanie i zrównoważenie, jak wyprzedzają na autostradach, naciskają przepisowo jadących kierowców, walą lewym pasem po terenach zabudowanych, bo ktoś ich spowalnia. A poza tym słają po krzakach, sikają do butelki i chleją na MOPach. Zwykła praca fizyczna, dla ludzi którzy nie mieli innego pomysłu na siebie. Zwykle byle kto jest w stanie nauczyć się jeździć tą "wielką ciężarówką", nie wymaga to szczególnych umiejętności, stąd tacy a nie inni wsiadają do kabiny. To są legendy, ale tylko częściowo, bo większość szoferów to potwierdza.
tiry_na_tory