UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten konkretny nie zasługuje na pochwałę przeciwnie ale takie przypadki zdarzają się wszędzie. Policjant morduje człowieka na klatce schodowej i jest ok. A poprzednich komentarzach mowa była ogólnie o wszystkich kierowcach gdyby nie oni stanęło by wszystko zastanów się i przestań bredzić.