49
17.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wybory czas zacząć
(2026.02.17)

info

7  
  1
biedna kanapa, takie cielsko dzwigać
(2026.02.17)

info

13  
  1
Biedny portEL. pl !!! Takie steki chamskich komentarzy drukować!!!
oburzony dziadek stefek (2026.02.17)

info

1  
  12
Parafrazując Profesora W. Bartoszewskiego i jego słynne "euromatołki", w odniesieniu do absolutnie większości "osób komentatorskich", użyłbym sformułowania "edumatołki"!!! Wprawdzie to oczywisty oksymoron, jako że edukacja i matołectwo ("aborygen miejscowy) trudno sensownie połączyć, to jednak w tym przypadku do takiego połączenia doszło!!! I jeszcze na koniec jeden z najważniejszych cytatów Prof. Bartoszewskiego, cytatu, który każdy z nas powinien mieć wyhaftowany nad łóżkiem i każdy dzień powinien zaczynać od przeczytania tej myśli: "... warto być przyzwoitym... "!!!
poruszony dziadek stefek (2026.02.17)
Czy Redakcja nie może usunąć tych obraźliwych komentarzy nieuków spod znaku putina? Sami nic nie umieją, a nie chcą, żeby dzieciaki uczyły się w końcu czegoś przydatnego i z mniejszym stresem?
(2026.02.17)

info

1  
  13
@poruszony dziadek stefek - zewrzyj poślady, bo ci się ulewa
(2026.02.17)
zasłaniacz logo i dwie miss pokoju nauczycielskiego... no masakraaa to antyreklama edukacji
(2026.02.17)

info

7  
  1
Ale ty wiesz, że oni nic nie produkują? Nie przynoszą gospodarce nic, żadnych korzyści. Stoją tylko po stronie kosztów. Ciężka, bezproduktywna praca. To jest synonim tej władzy
Jacyna (2026.02.17)
@JanekMaliniak - No już kiedyś niejaki donald mówił że praca to jest na szparagach w jego rodzinnym kraju więc nawet się z tym nie kryją
Zielarski (2026.02.17)
Jak czytam komentarze..... szkoda mojego pisania. Jak krew w piach.... Ratujcie młode pokolenie, potrzeba mądrych ludzi
(2026.02.17)

info

7  
  0