A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wybory czas zacząć
biedna kanapa, takie cielsko dzwigać
Biedny portEL. pl !!! Takie steki chamskich komentarzy drukować!!!
Parafrazując Profesora W. Bartoszewskiego i jego słynne "euromatołki", w odniesieniu do absolutnie większości "osób komentatorskich", użyłbym sformułowania "edumatołki"!!! Wprawdzie to oczywisty oksymoron, jako że edukacja i matołectwo ("aborygen miejscowy) trudno sensownie połączyć, to jednak w tym przypadku do takiego połączenia doszło!!! I jeszcze na koniec jeden z najważniejszych cytatów Prof. Bartoszewskiego, cytatu, który każdy z nas powinien mieć wyhaftowany nad łóżkiem i każdy dzień powinien zaczynać od przeczytania tej myśli: "... warto być przyzwoitym... "!!!
Czy Redakcja nie może usunąć tych obraźliwych komentarzy nieuków spod znaku putina? Sami nic nie umieją, a nie chcą, żeby dzieciaki uczyły się w końcu czegoś przydatnego i z mniejszym stresem?
@poruszony dziadek stefek - zewrzyj poślady, bo ci się ulewa
zasłaniacz logo i dwie miss pokoju nauczycielskiego... no masakraaa to antyreklama edukacji
Ale ty wiesz, że oni nic nie produkują? Nie przynoszą gospodarce nic, żadnych korzyści. Stoją tylko po stronie kosztów. Ciężka, bezproduktywna praca. To jest synonim tej władzy
@JanekMaliniak - No już kiedyś niejaki donald mówił że praca to jest na szparagach w jego rodzinnym kraju więc nawet się z tym nie kryją
Jak czytam komentarze..... szkoda mojego pisania. Jak krew w piach.... Ratujcie młode pokolenie, potrzeba mądrych ludzi