UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Parafrazując Profesora W. Bartoszewskiego i jego słynne "euromatołki", w odniesieniu do absolutnie większości "osób komentatorskich", użyłbym sformułowania "edumatołki"!!! Wprawdzie to oczywisty oksymoron, jako że edukacja i matołectwo ("aborygen miejscowy) trudno sensownie połączyć, to jednak w tym przypadku do takiego połączenia doszło!!! I jeszcze na koniec jeden z najważniejszych cytatów Prof. Bartoszewskiego, cytatu, który każdy z nas powinien mieć wyhaftowany nad łóżkiem i każdy dzień powinien zaczynać od przeczytania tej myśli: "... warto być przyzwoitym... "!!!
poruszony dziadek stefek