A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Skoro wiedza zabija religię, to czemu jednymi z największych uczonych byli katolicy?
Mietek zawitał do Elbląga ???
@Zielarski - Ja głosuję a To Wy wręcz żądacie by inni byli tacy jak WY byście chcieli, nie pisofce, tak, tak. Szkodniki
Kłamstwo
Skoro wiedza zabija religię, to czemu jednymi z największych uczonych byli katolicy? - na przykład Albert Einstejn 👍
pepa xl vel mnietek zajechała, posiedziała, iksami poświeciła i tyle z tego.... dramat kto to wybrał.....
Religia stawia mur dogmatu nauce, którego żaden katolicki naukowiec nie przekroczy i to wystarczy do oceny katolickich naukowców.
"dorwała się na stanowisko i gada jak jej powiedzą" - ale ona z PIS nie jest.
Nie ma miejsca, bo jest Jarek, Antonii, i taki jeden byle jaki. Są tam różne orły z minionych szczęśliwie lat.