49
17.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jeszcze półtora roku. Pis to słoma z butów, ale przy tych złodziejach w białych kołnierzykach z KO zakamuflowanych i zadeklarowanych lewakach, już wolę pis, konfederacje czasem coś dobrego odpalą, ale generalnie zbyt radykalnie. Nie ma wyboru, Tusk sam pcha naród w objęcia kaczora. Czeka nas ostra kampania z szczuciem i straszeniem i KO ją przegra, jak z prezydentem a naród jeszcze bardziej się podzieli. Ludzie tylko w wąskim gronie powiedzą na kogo głosowali, a często może to być koniec znajomości.
(2026.02.17)

info

9  
  9
"Przyjechała postraszyć tuskiem?" - PIS każdemu da za wybory, a pozostała w Polsce garstka uczciwych ludzi, będzie na te sukcesy PIS i rozdawanie, ostro zasuwała.
(2026.02.17)
Dlaczego ludzie z KO mają taki specyficzny grymas twarzy, kąciki ust skierowane na dół, co to jest, jakiś smutek, zawiść, czy niemiecki dąs? Normalnie prawie wszyscy zaczynając od Donka.
(2026.02.17)
Kompas Jutra - Kotas Jurka. Co oni z tym kampuse, kompase, jakiś sentyment do koloni i piwaków pod wymiotami, wytłumacz Rafale?
(2026.02.17)

info

8  
  5
A to jest artykuł o Jarku ?
(2026.02.17)
"Dlaczego ludzie z KO mają taki specyficzny grymas twarzy" - Bo muszą na takich jak Ty, ciężko pracować
(2026.02.17)
Jakie wykształcenia taka opinia.
(2026.02.17)
Dla prawdziwego nauczyciela spotkanie z Lubnauer TO WSTYD
(2026.02.17)

info

13  
  3
Nietrudno wyobrazić sobie jakie hasło byłoby przy twojej fotce.
(2026.02.17)
Po co się uczyć... trzeba od razu do KO wstąpić resztę papierów się dokupi jak się nakradnie.
(2026.02.17)

info

11  
  2