UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy Redakcja nie może usunąć tych obraźliwych komentarzy nieuków spod znaku putina? Sami nic nie umieją, a nie chcą, żeby dzieciaki uczyły się w końcu czegoś przydatnego i z mniejszym stresem?


Anuluj