UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy Redakcja nie może usunąć tych obraźliwych komentarzy nieuków spod znaku putina? Sami nic nie umieją, a nie chcą, żeby dzieciaki uczyły się w końcu czegoś przydatnego i z mniejszym stresem?
Czy Redakcja nie może usunąć tych obraźliwych komentarzy nieuków spod znaku putina? Sami nic nie umieją, a nie chcą, żeby dzieciaki uczyły się w końcu czegoś przydatnego i z mniejszym stresem?