Wybrany wątek opinii

Dlaczego ludzie z KO mają taki specyficzny grymas twarzy, kąciki ust skierowane na dół, co to jest, jakiś smutek, zawiść, czy niemiecki dąs? Normalnie prawie wszyscy zaczynając od Donka.
(2026.02.17)
"Dlaczego ludzie z KO mają taki specyficzny grymas twarzy" - Bo muszą na takich jak Ty, ciężko pracować
(2026.02.17)
Ale ty wiesz, że oni nic nie produkują? Nie przynoszą gospodarce nic, żadnych korzyści. Stoją tylko po stronie kosztów. Ciężka, bezproduktywna praca. To jest synonim tej władzy
Jacyna (2026.02.17)
Powrót do komentarzy