Wybrany wątek opinii
Dlaczego ludzie z KO mają taki specyficzny grymas twarzy, kąciki ust skierowane na dół, co to jest, jakiś smutek, zawiść, czy niemiecki dąs? Normalnie prawie wszyscy zaczynając od Donka.
Do moderacji
Odpowiedz
19
7
"Dlaczego ludzie z KO mają taki specyficzny grymas twarzy" - Bo muszą na takich jak Ty, ciężko pracować
Do moderacji
Odpowiedz
4
14
Ale ty wiesz, że oni nic nie produkują? Nie przynoszą gospodarce nic, żadnych korzyści. Stoją tylko po stronie kosztów. Ciężka, bezproduktywna praca. To jest synonim tej władzy
Do moderacji
Odpowiedz
7
1