Wybrany wątek opinii
Gdybym chciał zniszczyć jakiś kraj od środka to bym tam posłał polityków pokroju Lubnauer. TO MEGA SZKODNIK. Oceniając polityków w skali od 1 do 10 ona ma minus 74.
Do moderacji
Odpowiedz
61
14
Jakie wykształcenia taka opinia.
Do moderacji
Odpowiedz
1
8