Wybrany wątek opinii

Gdybym chciał zniszczyć jakiś kraj od środka to bym tam posłał polityków pokroju Lubnauer. TO MEGA SZKODNIK. Oceniając polityków w skali od 1 do 10 ona ma minus 74.
(2026.02.17)
Jakie wykształcenia taka opinia.
(2026.02.17)
Powrót do komentarzy