UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego ludzie z KO mają taki specyficzny grymas twarzy, kąciki ust skierowane na dół, co to jest, jakiś smutek, zawiść, czy niemiecki dąs? Normalnie prawie wszyscy zaczynając od Donka.


Anuluj