UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeszcze półtora roku. Pis to słoma z butów, ale przy tych złodziejach w białych kołnierzykach z KO zakamuflowanych i zadeklarowanych lewakach, już wolę pis, konfederacje czasem coś dobrego odpalą, ale generalnie zbyt radykalnie. Nie ma wyboru, Tusk sam pcha naród w objęcia kaczora. Czeka nas ostra kampania z szczuciem i straszeniem i KO ją przegra, jak z prezydentem a naród jeszcze bardziej się podzieli. Ludzie tylko w wąskim gronie powiedzą na kogo głosowali, a często może to być koniec znajomości.