33
13.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A dlaczego miasto ma miejski teren dostosowywać pod parking dla wąskiej grupy osób? Niech monowski beton sam zrobi parking swoim pracownikom.
Ploterek (2026.02.13)
I racja
(2026.02.13)
Lecz się Śliwa
(2026.02.13)
Jak osiedle tam postawia, będzie katastrofa na tej waskiej dziurawej drodze, tylko przebudowa ulicy, plus cos sensownego na terenie pks... Teren teraz straszy od lat...
Eg123 (2026.02.13)

info

9  
  3
"... która jest obecnie własnością miasta i JE dzierżawiona przez najemców" - biedna działka. Nawet zjeść w spokoju nie może! :D
ernest (2026.02.13)

info

4  
  2
A może park, miasteczko rowerowe, plac zabaw? Po co sprzedawać, budować? Coś dla mieszkańców i jeszcze miłe dla oka powinno powstać.
(2026.02.13)

info

7  
  8
na pewno nie powinny tam powstac zadne klocki mieszkalne, dopoki nie bedzie obowdnicy wschodniej (a nawet wtedy nadal byloby to niewskazane, bo i tak korkowaliby bema i saperów).
Stary Elbląg (2026.02.13)

info

3  
  4
powinien tam powstać ładny park z dużym, bezpłatnym parkingiem
(2026.02.13)

info

4  
  6
@toś_palnął - wojewódzkie miasto skonczylo sie w1998r. Teraz to Wieśbląg
(2026.02.13)
Jak już władze Elbląga wzięły się za coś takiego to jedno jest pewne. Porażka.
(2026.02.14)

info

4  
  4