UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak osiedle tam postawia, będzie katastrofa na tej waskiej dziurawej drodze, tylko przebudowa ulicy, plus cos sensownego na terenie pks... Teren teraz straszy od lat...

Eg123

Anuluj