Wybrany wątek opinii
A może ku uciesze niektórych wybudować Decathlon😉.
Do moderacji
Odpowiedz
13
10
Chopie, te dekatlony i inne dziadostwa to na nieużytkach wkoło S7.To nie jest miasteczko powiatowe tylko duże wojewódzkie miasto. Szanujmy się.
Do moderacji
Odpowiedz
11
5
@toś_palnął - wojewódzkie miasto skonczylo sie w1998r. Teraz to Wieśbląg
Do moderacji
Odpowiedz
4
2