Wybrany wątek opinii

A może ku uciesze niektórych wybudować Decathlon😉.
(2026.02.13)
Chopie, te dekatlony i inne dziadostwa to na nieużytkach wkoło S7.To nie jest miasteczko powiatowe tylko duże wojewódzkie miasto. Szanujmy się.
toś_palnął (2026.02.13)
@toś_palnął - wojewódzkie miasto skonczylo sie w1998r. Teraz to Wieśbląg
(2026.02.13)
Powrót do komentarzy