UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"... która jest obecnie własnością miasta i JE dzierżawiona przez najemców" - biedna działka. Nawet zjeść w spokoju nie może! :D
ernest
"... która jest obecnie własnością miasta i JE dzierżawiona przez najemców" - biedna działka. Nawet zjeść w spokoju nie może! :D
ernest