UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

na pewno nie powinny tam powstac zadne klocki mieszkalne, dopoki nie bedzie obowdnicy wschodniej (a nawet wtedy nadal byloby to niewskazane, bo i tak korkowaliby bema i saperów).

Stary Elbląg

Anuluj