UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
na pewno nie powinny tam powstac zadne klocki mieszkalne, dopoki nie bedzie obowdnicy wschodniej (a nawet wtedy nadal byloby to niewskazane, bo i tak korkowaliby bema i saperów).
Stary Elbląg
na pewno nie powinny tam powstac zadne klocki mieszkalne, dopoki nie bedzie obowdnicy wschodniej (a nawet wtedy nadal byloby to niewskazane, bo i tak korkowaliby bema i saperów).
Stary Elbląg