UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A dlaczego miasto ma miejski teren dostosowywać pod parking dla wąskiej grupy osób? Niech monowski beton sam zrobi parking swoim pracownikom.

Ploterek

Anuluj